Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 147 м²,
пос. Аг шехер
1/7
Все фото
624 000 AZN
4 240 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
147 м²
Площадь
3 / 8
этаж
Продаётся 3-комн. новостройка 147 м²,
пос. Аг шехер
Ağ Şəhərdə, Qarabağ Atları küçəsində yerləşən italyan layihəli binada ümumi sahəsi 147 kvm olan tam skvaznoy 3 otaqlı mənzil satılır. Geniş və işıqlı mənzil prestijli ərazidə yerləşir.
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 20:00
Баку, Хатаинский р., Белый город, ул. Центральный бульвар
Посмотреть все 68 предложения
№ 6110557
•
Просмотры: 36
•
Обновлено: 07.05.2026, 21:38
624 000 AZN
4 240 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
147 м²
Площадь
3 / 8
этаж
EstatePro Ağ Şəhər
Посредник (агент)
EstatePro
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 20:00
Баку, Хатаинский р., Белый город, ул. Центральный бульвар
Посмотреть все 68 предложения