Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 68 м²,
м. Нариман Нариманов
1/5
Все фото
245 000 AZN
3 600 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
68 м²
Площадь
2 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 68 м²,
м. Нариман Нариманов
Nərimanov metrosunun yaxınlığı, piyada 5 dəqiqəlik məsafədə. 45 və 212 nömrəli məktəblərin tam yanında, “Sevimli Dad” marketin arxasında yerləşir. Ofis haqqi 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Наримановский р., ул. Тябриз 105/35
Посмотреть все 698 предложения
№ 6109416
•
Просмотры: 20
•
Обновлено: 07.05.2026, 16:27
245 000 AZN
3 600 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
68 м²
Площадь
2 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Naz
Посредник (агент)
Real Əmlak Nərimanov
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Наримановский р., ул. Тябриз 105/35
Посмотреть все 698 предложения