Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 65 м²,
м. Нефтчиляр
1/11
Все фото
+3 фото
142 000 AZN
2 180 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 65 м²,
м. Нефтчиляр
Bakı şəh Nizami rayonu Nefçilər Naxçıvanski küçəsi 220 Nömrəli məktəbin yanı 5/5-ci mərtəbəsi 3 otaq orta blok Qiymət 142 min manat Təmir ortadı daş xuruşovka lahiyəsi
Баку, Cəmşid Naxçıvanski küç.
Баку, Cəmşid Naxçıvanski küç.
Смотреть на карте
Низаминский р.
м. Нефтчиляр
пос. 8-й километр
Habil muellim
Посредник (агент)
Evim Əmlak
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Насиминский р., ул. Сулеймана Рустама 185А
Посмотреть все 343 предложения
№ 6092718
•
Просмотры: 137
•
Обновлено: 06.05.2026, 10:45
142 000 AZN
2 180 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Habil muellim
Посредник (агент)
Evim Əmlak
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Насиминский р., ул. Сулеймана Рустама 185А
Посмотреть все 343 предложения