Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 72 м²,
Ясамальский р.
1/7
Все фото
175 000 AZN
2 430 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
72 м²
Площадь
4 / 17
этаж
Продаётся 2-комн. новостройка 72 м²,
Ясамальский р.
“Olympus Park (Botanic Garden)” yaşayışlı qazlı bina, sənəd müqavilə, çıxarış yaxın vaxtlarda paylanacaq. xidmət haqqı 1 %
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 20:00
Баку, г. Хырдалан, ул. Гасан Алиева 21
Посмотреть все 54 предложения
№ 6091090
•
Просмотры: 169
•
Обновлено: 06.05.2026, 18:02
175 000 AZN
2 430 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
72 м²
Площадь
4 / 17
этаж
Vasif
Посредник (агент)
Modern Home
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 20:00
Баку, г. Хырдалан, ул. Гасан Алиева 21
Посмотреть все 54 предложения