Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 80 м²,
пос. Масазыр
1/10
Все фото
+2 фото
118 000 AZN
1 480 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
80 м²
Площадь
2 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 80 м²,
пос. Масазыр
Masazır Qəsəbəsi Qurtuluş 93 Yaşayış kompleksi. ♻️Otaq 3 ♻️Sahəsi 80 kv/m ♻️Mərtəbə 5/2 ♻️Sənət kupca ♻️Bəzi Əşyalı ♻️Yeni təmir. ♻️Lift❌ ♻️Qiymət 118000 azn
Баку, İstiqlaliyyət küçəsi
Баку, İstiqlaliyyət küçəsi
Смотреть на карте
Абшеронcкий р.
пос. Масазыр
ЖК Гуртулуш 93
İlkin
Посредник (агент)
Qurtuluş Əmlak
Агентство
Ежедневно: 08:00-21:00
Баку, Абшеронский р., Жилой Комплекс "Qurtuluş 93"
Посмотреть все 245 предложения
№ 6066756
•
Просмотры: 143
•
Обновлено: Вчера, 09:19
118 000 AZN
1 480 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
80 м²
Площадь
2 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
İlkin
Посредник (агент)
Qurtuluş Əmlak
Агентство
Ежедневно: 08:00-21:00
Баку, Абшеронский р., Жилой Комплекс "Qurtuluş 93"
Посмотреть все 245 предложения