Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 120 м²,
м. Ази Асланов
1/17
Все фото
+9 фото
225 000 AZN
1 880 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
120 м²
Площадь
16 / 17
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 120 м²,
м. Ази Асланов
: Ev tam təmirli əşyalı satılır. Yalnız bir otağın aşyaları götürüləcək. Müqavilədə 120 kv kupçada 105 kv dır. İpatekaya yararlı Sənəd kupça çıxarış Ofis haqqı 1 %
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Самеда Вургуна 34 (“AF Mall”)
Посмотреть все 262 предложения
№ 5848733
•
Просмотры: 480
•
Обновлено: Сегодня, 19:49
225 000 AZN
1 880 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
120 м²
Площадь
16 / 17
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Самеда Вургуна 34 (“AF Mall”)
Посмотреть все 262 предложения