Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 74 м²,
м. Гянджлик
1/14
Все фото
+6 фото
238 000 AZN
3 220 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
74 м²
Площадь
10 / 14
этаж
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 74 м²,
м. Гянджлик
Çox təcili! köhnə Nəsimi bazar,Baki sağlamlıq mərkəzə yaxin qazli müasir yeni binada təzə şəxsi istifadə üçün keyfiyyətli təmir olunmuş mənzil satılır.Yaıniz nəğd,Mənzildə 2-ci mətbəxi də eyvanda düzəltmək olar.
Баку, C.Hacibəyli 55
Баку, C.Hacibəyli 55
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. Гянджлик
ГЭЦ
Elan sahibi
Посредник (агент)
№ 5754139
•
Просмотры: 2225
•
Обновлено: Вчера, 23:15
238 000 AZN
3 220 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
74 м²
Площадь
10 / 14
этаж
Ремонт
Elan sahibi
Посредник (агент)