Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 60 м²,
м. Кероглу
1/23
Все фото
+15 фото
225 000 AZN
3 750 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
60 м²
Площадь
12 / 17
этаж
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 60 м²,
м. Кероглу
TƏCİLİ SATILIR!!! elan no:109 ▪️LAKE CİTY-də Təmirli və Əşyalı mənzil Satılır. ▪️Otaq sayı: 2 Otaq ▪️Mənzilin Sahəsi: 60 kvm ▪️Yerləşdiyi mərtəbə: 18/13 ▪️Sənəd: Müqavilə ▪️İPoteka: - 📍ÜNVAN: Nərimanov rayonu, Heydər Əliyev pr 😊 Əldə etməyə tələsin!
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 22:00
Баку, Наримановский р., ул. Самеда Вургуна 212
Посмотреть все 31 предложения
№ 5698277
•
Просмотры: 184
•
Обновлено: 06.05.2026, 13:07
225 000 AZN
3 750 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
60 м²
Площадь
12 / 17
этаж
Ремонт
Mətanət X
Посредник (агент)
Unikal
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 22:00
Баку, Наримановский р., ул. Самеда Вургуна 212
Посмотреть все 31 предложения